muhendislik-banner

MÜHENDİSLİK & PROJE

MÜHENDİSLİK & PROJE

Çalışanlarının yaklaşık %40 ‘ı mühendis olan MCM Engineering büyük oranda yurtdışı projelerine hizmet vermektedir. Projelerinin tamamını 3D olarak hazırlayarak en küçük detaylarda bile hata yapılmasının önüne geçmektedir. 

Geniş proje ekibi sözleşme sonrasında müşterilerimiz ve saha mühendislerimiz ile beraber proje üzerinde çalışmaktadır. Böylece daha planlama aşamasında neredeyse kusursuz bir üretim-tedarik-montaj süreci başlamaktadır. 

Her proje için atanan mühendis süpervizörlerimiz sahada uygulama sırasında sürekli olarak müşterilerimize rapor vermektedirler. Süpervizörlerin periyodik olarak sahada olmaları bir çok yanlış uygulamayı önlemekte, böylece şantiyeler ciddi bekleme ya da duraklamalara girmeden devam edebilmektedirler.

Saha mühendislerinin tüm projeyi kapsayan ve onlarca alt süreci içinde barındıran proje takip sistemi ile süreç yönetimi konusunda müşterilerimize hizmet vermeleri, her gelişmenin anında görülebilmesini sağlamaktadır. Aslında tamamen bir eşgüdüm ve koordinasyon konusu olan proje ve şantiye yönetimi kullanılan özel proje yazılımı ile kolayca ve anlaşılır bir şekilde yürütülebilmektedir. Yüzlerce detaya hakim olan proje ve saha mühendisleri bu sayede kusursuz bir raporlama ve geri bildirim yapabilmektedirler.